Hatay Kadın Girişimciler Derneği

2013 Etkinlikleri

12.12.2013 Perşembe günü hatay kadın Girişimciler Derneği üyeleriyle yemekli toplantı yapıldı. Yemekte 15-16 Şubat 2014 tarihlerinde yapılacak zirve programının ana hatları oluşturuldu ve fikir alışverişinde bulunuldu.

--

Ticaret Odası'nda Kagid sponsorluğunda işverenlere Sn. Dr. Hüseyin Aksoy 'un katılımıyla iş güvenliği bilgilendirme toplantısı yapıldı. Etkinlik bitiminde Hatay Kadın Girişimciler Derneği Yön. Kur. Başkanı Sn. Dilek Karadeniz tarafından Dr. Hüseyin Aksoy'a katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

--

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmiş, Antakya Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Antakya Kadın Girişimciler Derneğinin işbirliği ile yürütülmüş olan “Asi’nin Kızları Okuldan Hayata” adlı projesinin sürdürülebilirliği kapsamında 08.05.2013 tarihinde saat 15.30’da DSİ parkında çevre temizliği konusundaki farkındalığı arttırmak amacı ile “Temiz Çevre Temiz Toplum”etkinliği yapılmıştır.

--

Hatay Kadın Girişimciler Derneği ( KAGİD ) Başkanı Sayın Hatice Dilek Karadeniz 11 Mayıs cumartesi günü Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde gerçekleşen insanlığa

sığmayan , masum sivilleri hedef alan terör katliamını şiddetle kınayarak bu olayın unutulmaması gerektiğinin altını önemle çizdi.Geçtiğimiz cumartesi günü Reyhanlı'da meydana gelen bütün ulusumuzu ve tüm insanlığı derin bir acıya gömen alçakça saldırıyı unutmak mümkün değil. Öncelikle hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet , yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

Sonuç olarak yaşadığımız bu zor günlerde çözüm üretmek mümkün olmasa da Hatay Kadın Girişimciler Derneği olarak yaşanılan acı olayda kaybettiğimiz şehitlerimizi anmak , yaralıların ve ailelerinin acılarına bir nebze de olsa ortak olmak amacıyla Kadın Girişimciler Derneği olarak yaşadıklarımızı unutmamak ve unutturmamak adına daha önceden planladığımız " HATIRA ORMANI " nın adını " 11 MAYIS REYHANLI ANMA ORMANI " ile anarak Reyhanlı'da hain saldırıya uğrayan şehitlerimize adamak istiyoruz.

18 MAYIS 2013 cumartesi günü yani bu elim olayın üzerinden geçen bir hafta sonra " GÜLDEREN " de dernek üyelerimiz ve de Yıldız Selahaddin Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile birlikte " 11 MAYIS REYHANLI ANMA ORMANI " na fidan dikimi yapacağız. Katılmak isteyen tüm duyarlı vatandaşlarımızı birlikte olmaya davet ediyoruz.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button