Hatay Kadın Girişimciler Derneği

18 Mayıs Asi'nin Kızları Fidan Dikme Etkinliği

Hatay Kadın Girişimciler Derneği ( KAGİD ) Başkanı Sayın Hatice Dilek Karadeniz 11 Mayıs cumartesi günü Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde gerçekleşen insanlığa

sığmayan , masum sivilleri hedef alan terör katliamını şiddetle kınayarak bu olayın unutulmaması gerektiğinin altını önemle çizdi.Geçtiğimiz cumartesi günü Reyhanlı'da meydana gelen bütün ulusumuzu ve tüm insanlığı derin bir acıya gömen alçakça saldırıyı unutmak mümkün değil. Öncelikle hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet , yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

Sonuç olarak yaşadığımız bu zor günlerde çözüm üretmek mümkün olmasa da Hatay Kadın Girişimciler Derneği olarak yaşanılan acı olayda kaybettiğimiz şehitlerimizi anmak , yaralıların ve ailelerinin acılarına bir nebze de olsa ortak olmak amacıyla Kadın Girişimciler Derneği olarak yaşadıklarımızı unutmamak ve unutturmamak adına daha önceden planladığımız " HATIRA ORMANI " nın adını    " 11 MAYIS REYHANLI ANMA ORMANI " ile anarak Reyhanlı'da hain saldırıya uğrayan şehitlerimize adamak istiyoruz.

18 MAYIS 2013 cumartesi günü yani bu elim olayın üzerinden geçen bir hafta sonra " GÜLDEREN " de dernek üyelerimiz ve de Yıldız Selahaddin Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile birlikte " 11 MAYIS REYHANLI ANMA ORMANI " na fidan dikimi yapacağız. Katılmak isteyen tüm duyarlı vatandaşlarımızı birlikte olmaya davet ediyoruz.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button